למה מורחים על העור את הבוץ של ים המלח?

  • מחבר:
  • קטגוריה:Blog
You are currently viewing למה מורחים על העור את הבוץ של ים המלח?

לא רק לתיירים: בשנים האחרונות, נדמה כי הבוץ של ים המלח, על שלל סגולותיו הרפואיות, עושה קאמבק ובענק. אנשים רבים מבינים כי יש משהו בבוץ השחור והסמיך הזה, בעל הריח הייחודי, שמשפיע על הגוף בצורה לא פחות ממדהימה. על כן, יש שמזמינים וקונים את הבוץ היוקרתי מכל מיני אתרים וחנויות כאלה ואחרות, ואחרים הולכים על החוויה השלמה ומגיעים עד לים המוות להתמרח בבוץ ולהנות מהשמש המדברית המפנקת. אז מה בעצם הופך את הבוץ הזה לכל כך בריא וטוב לנו. ובכן, יש בו הרבה מאד חומרים שונים שהגוף פשוט צריך, אבל בשביל לא לבלבל אתכם בשמות מורכבים, ריכזנו לכם בצורה מתומצתת ובשפה פשוטה, את הסיבות העיקריות למה מריחה של בוץ מים המלח הוא אחד הדברים המעולים שאתם יכולים לעשות לעצמכם.

ניקוי רעלים יסודי

כן כן, הבוץ של ים המלח עוזר להוציא במהירות ובצורה טובה מאד את כל האיכסה שמצטברת בחיי היום יום שלנו. על איזה איכסה מדובר? רעלים מסוימים שהגוף שלנו צובר, כמו חומרים לא טובים ממזונות שאנו צורכים, הורמונים המופרשים בעקבות מתח וחרדה כרוניים או רעלים הקיימים באוויר שאנו נושמים. הבוץ של ים המלח הוא ממש כמו דיאטת ניקוי רעלים בעניין הזה והוא יודע לחדור לתוך הגוף ולסלק במהרה את הכול. הפעולה הזאת באה במהרה לידי ביטוי בתחושה כללית הרבה יותר טובה ונעימה בגוף.

הבוץ - של ים המלח

סגולות אנטי – אייג'ינג

אחד הדברים אותו אנשים מנסים להשיג בשלבים שונים במהלך החיים, הוא דרך להרגיש ולהראות צעירים, חיוניים ורעננים הרבה יותר. ככל שמדובר במראה חיצוני, הבוץ של ים המלח עוזר להשיג בדיוק את זה. הוא חודר בצורה יעילה לנקבוביות, מצעיר את תאי העור באופן מושלם ומשאיר אותו לאחר השימוש רך, מבריק ורענן. בדיוק בגלל זה חברות קוסמטיקה רבות מנצלות אותו ויוצרות מהבסיס שלו תכשירים שונים עם סגולות אנטי אייג'ינג מובהקות. למי שמחפש את הדרך המושלמת והטבעית להחזיר לעור את המראה הצעיר שלו, אין ספק כי הבוץ של הים המלח הוא פתרון טבעי ונהדר לכך.

רגיעה מושלמת

אי אפשר לדבר על הסגולות הנפלאות של הבוץ מים המלח, בלי להזכיר את אפקט הרגיעה המיוחד שלו. מחקרים רבים הוכיחו כי הרגיעה הזאת היא לא עניין פסיכולוגי בלבד, אלא דבר מוכח ומדעי לחלוטין. בשביל להגביר את האפקט ולעשות את זה מושלם לחלוטין, מומלץ בהחלט למרוח את הבוץ מים המלח כחלק מטיפול ספא שלם ומפנק. לאחר המריחה של הבוץ, פרגנו לעצמכם באמבטיית קצף מפנקת, שלבו את כל העניין עם ארוחה דשנה ומשביעה ומזגו לעצמכם כוס יין איכותי. בצורה הזאת, לא רק שאתם נהנים מהסגולות הרפואיות והקוסמטיות של הבוץ, אלא נהנים מזמן איכותי.