5 מרכיבים לשייקים שכדאי לכם לשלב בתפריט היומי שלכם

  • מחבר:
  • קטגוריה:Blog
You are currently viewing 5 מרכיבים לשייקים שכדאי לכם לשלב בתפריט היומי שלכם

מדינת ישראל היא מדינה חמה ברוב ימות השנה, ועל כן אין זה מפתיע כי הישראלים אוהבים מאוד לשתות שייקים, בין אם מדובר בשייק שנועד לרענן בעקבות יום ארוך בעבודה או בשייק לפני אימון. כאשר לוקחים בחשבון כי כיום ניתן לבצע רכישה של בלנדר איכותי בעלות כספית אטרקטיבית לטובת הכנה של שייקים בבית, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצור שייק המכיל מרכיבים מעולים גם מבחינת הטעם אבל גם לטובת הבריאות. מהם המרכיבים שכדאי לכם לשלב בתפריט היום יומי? להלן סקירה מיוחדת.

עשב חיטה

שילוב של עשב חיטה בשייק מהווה הזדמנות מצוינת לנצל את הסגולות הבריאותיות לו. למעשה, הרכיב העיקרי בעשב חיטה הוא כלורופיל אשר מעניק את הפיגמנט הירוק של העשב, והוא דומה בהרכבו להמגובלין אשר אחראי על העברה של כדוריות הדם האדומות. הדמיון ביניהם מאפשר לכורופיל להיספג בצורה טובה יותר בגוף. בנוסף, באתר טבע בריא תוכלו לקרוא על כל היתרונות של עשב חיטה, כל זאת מתוך מטרה לשדרג את השייקים באמצעות שילוב של העשב המעולה הזה, ועדיף דווקא בשעות הבוקר.

תמר

תמר הוא מזון אידיאלי בעבור מי שרוצה לקבל בוסט של אנרגיה לפני אימון או בתחילת היום, כאשר רצוי גם להשתמש בתמר לטובת יצירה של שייק בריאותי. תמרים מכילים שפע של מגנזים, מינרלים לצד נתרן אשר נועד לסייע לטובת שמירה על רמות לחץ דם תקינות. במדריך הבא תוכלו לקרוא מידע מורחב אודות התמר ומדוע כדאי לשלב אותו בתפריט היומי, כחלק מהבנה כי מדובר בפצצת בריאות לשייק שלכם.

ג'וגי ברי

ג'וג'י ברי הוא פרי יער רב שנתי שמספק לכם בשייק נוגדי חמצון מעולים שנועדו להילחם ברדיקלים החופשיים כמו גם נועד לסייע לטובת התייעלות בתהליך של ירידה במשקל. הסיבה לכך נובעת בעקבות שפע של נוגדי החמצון אבל גם מינרלים, ויטמנים כמו גם חומצות, ועל כן מדובר בשילוב מנצח שיכול להקפיץ את השייק שלכם לא רק מבחינת הטעם אלא גם מבחינת ערכים תזונתיים מעולים.

 

 

ספרולינה

מזון על שזוכה לביקוש אדיר בשנים האחרונות היא הספרולינה. מדובר באצה המכילה כמות גבוהה של חלבון. הכמות (אשר מגיעה ל-50%) היא הגבוהה ביותר מבין מזון מן החי, ועל כן שילוב של ספירולינה בשייק מהווה דרך מצוינת לניצול של הספולרינה אותה ניתן לרכוש בכל רשתות הטבע ולאחרונה גם ברשתות השיווק, במחירים נגישים.

בננה

שילוב שרבים אוהבים בשייק ובוודאי גם אתם כולל את הבננה. האם ידעתם כי לבננה יש ריכוז גבוה של אשלגן אשר תומך בתהליכים רבים בגוף, החל מסיוע למצב של עצירות ועד הגברת האנרגיה והמרץ. בנוסף, הבננה מכילה מגוון גדול של רכיבים שעשויים לסייע לטובת התמודדות עם כאבים טרום ווסת. הזמינות הגבוהה של בננות כמו גם היכולת לשלב את חומר הגלם הזה מאפשר לכם ליצור שייק עם מתיקות מעודנת וכן ניצול היתרונות של הרכיבים המצויים בבננה.

לסיכום

מתכננים להכין שייק? ובכן, זה הזמן לשלב את המרכיבים אותם הצגנו לכם כאן, וזאת מתוך מטרה לשדרג לא רק את הטעם אלא גם לנצל את היתרונות הבריאותיים המיוחסים למזון שיש לכל אחד במקרר או שניתן למצוא ברשתות מתמחות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.