מתכננים ירח דבש? כדאי שתשמעו את מה שיש לאבנר הייזלר להגיד על הביטוח שלכם

You are currently viewing מתכננים ירח דבש? כדאי שתשמעו את מה שיש לאבנר הייזלר להגיד על הביטוח שלכם

זוגיות תמיד מורכבת. גם אם היא מדהימה ומתנהלת לצד הערכה והקשבה דו צדדית, אין להתעלם מהעובדה שבסוף היום מדובר בשני אנשים שונים. בשני אנשים שמחזיקים ברצונות, בשאיפות ובמערכת שיקולים שונה. אז גם אם הצלחתם למצוא את היעד המושלם עבור ירח דבש, וגם אם תיאמתם תאריכים וכבר חשבתם על מה אורזים, יש עוד מהמורה אחת בדרך שיש לקבל לגביה החלטה משותפת, והיא איזה ביטוח נסיעות לחו"ל עושים. מתלבטים? מוזמנים לקבל זווית של מומחה בתחום – אפשרו לאבנר הייזלר לומר את המילה האחרונה. אז איזה ביטוח מוטב לעשות ועל מה אין להתפשר? לרשותכם מידע שעשוי להציל את סך החוויה.

הוצאה חשובה – ביטוח נסיעות לחו"ל

רגע לפני שנדבר על הביטוח האידאלי ביותר עבור חופשה, הייזלר מבקש להבהיר מדוע אין זה נכון לשקול לוותר על רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. לא מעט זוגות שזה הרגע התחתנו מגלים שהם לא כיסו את הוצאות החתונה ובמקביל נמצאים בתחילת דרכם, כך שמחשבה על הוצאה מיותרת כלל אינה מושכת. עם זאת, יש להבין שביטוח נסיעות לחו"ל אינו הוצאה מיותרת, וכמו שטוען אבנר הייזלר בכלכליסט, לפני ואחרי הכל ביטוח אמור להוות גב כלכלי. אז נכון שיש סיכוי די טוב שתרכשו ביטוח וכלל לא תשתמשו בו, אך עבור אותו סיכון קטן שבו תידרשו לעבור טיפול רפואי בחו"ל, לבטל את הטיסה ברגע האחרון, או עבור הסיכוי שהמזוודה עם סך התכולה לא תופיע כשתנחתו ביעד, בהחלט טוב לדעת שקיים פיצוי כספי שמחכה להיכנס לחשבון.

 

 

הכי מקיף שיכול להיות

רבים עוקבים אחר הטיפים החשובים של הייזלר ברשת, ואף רבים מחפשים את העצות של אבנר הייזלר בפייסבוק, וזאת כי לאורך השנים הייזלר רכש ידע מעמיק בכל הנוגע לתחום הביטוחים. מכאן שאם תשאלו אותו לגבי ביטוח נסיעות חו"ל, תמצאו שהוא ממליץ לחפש את הביטוח המקיף ביותר, אם כי בגבולות ההיגיון. הרעיון הוא שבטיול לא תצטרכו לחשוב פעמיים אם לצאת לרפטינג, לטיול סוסים, להשאיר את המזוודה במלון וכדומה, אלא רצוי שבירח הדבש שלכם תחושו משוחררים ובו זמנית מבוטחים. לאור כל זאת בהחלט מוטב לרכוש ביטוח שמציג שורה ארוכה של כיסויים, ואף במיוחד כיום כאשר התחרות על כל לקוח מאוד גדולה, ומגוון תוספות כמעט ולא מורגשות ברמה הכלכלית.

כשבאים אחד לקראת השני הניצחון כפול

כל זוגיות בריאה מושתתת על הקשבה ועל השארת האגו מחוץ למשוואה. מכאן שאם אחד מכם רוצה להוסיף סעיף מסוים לביטוח, בזמן שבן/ת הזוג לא רואה בכך טעם, מוטב לאפשר זאת. מדוע? באופן שכזה גם זוכים בביטוח יותר מקיף, גם זוכים בהערכה של בן/ת הזוג וגם ישנה ידיעה מרגיעה שלא חסכתם ובכך הובלתם להוצאה יקרה. מצד שני, יש לשים לב שהפחד אינו מנהל אותכם, וכפי שמסביר אבנר הייזלר ב-ynet, גם יש לוודא שחברת הביטוח אינה מחייבת לרכוש תוספות שאינן נחוצות – אין לאפשר לחברת הביטוח להכתיב את הטון.

מתלבטים? קבלו סיוע!

לסיכום נציין שירח דבש הוא זמן מיוחד שאמור לייצר זיכרונות חיוביים, כך שביטוח נסיעות לחו"ל בהחלט הכרחי. עם זאת, תחום הביטוחים כה מפותח ונאבק רבות על כל לקוח, כך שרק נותר להפיק מכך את המרב. הרעיון הוא להיעזר ביועץ ביטוח כדי לבצע רכישה חכמה. מה עתה? מתחילים להבין מהו היעד, מול אלו סיטואציות מורכבות מתמודדים ואף מתחילים להבין איזה ביטוח הכי נכון במיוחד עבור שניכם.

החליפו טבעות, תבחרו יעד, תרכשו פוליסה והכי חשוב תיהנו!