חולמים לנהל מלון בעצמכם? זה הזמן להירשם ללימודי מלונאות

You are currently viewing חולמים לנהל מלון בעצמכם? זה הזמן להירשם ללימודי מלונאות

אם אתם מהאנשים שתמיד כשהייתם בחופשה במלון, חלמתם לדעת כיצד אתם מנהלים את המערך הקסום הזה, תדעו שחלום יכול להפוך בקלות למציאות. אם אתם חולמים לנהל מלון לגמרי בעצמכם, כדאי שתרשמו ללימודי מלונאות של 'מכללת רימונים', מדובר בלימודים הטובים ביותר בתחום, במסגרתם תלמדו להיות מלונאים מקצועיים, ובעזרתם תתקבלו לתפקידי מפתח בתחום הכה כיפי ומתגמל הזה. אז מה לומדים בלימודי מלונאות של 'מכללת רימונים'? הפרטים לפניכם.

מכללת רימונים -המכללה שמעניקה את ההכשרה המקצועית הטובה בארץ

למכללת רימונים אידיאולוגיה ברורה, היא רוצה לקדם את ההכשרה המקצועית בחומי הקולינריה, המלונאות והביטוי בארץ. מדוע? כי מדובר במקצועות חשובים מאוד, ואבוי לנו אם העובדים במקצועות הללו לא יקבלו הכשרה נכונה. בהקשר של מלונאי בכיר, הוא חייב לדעת כיצד לנהל עובדים, כיצד לתקשר עם לקוחות, איך לפקח על המטבח ועוד. כל הנושאים הללו חייבים להילמד במסגרת קורס מקצועי, אשר בסופו הסטודנט יצא עם ידע רב ויגיע איתו לתפקיד הניהולי שלו כמובן.

מה לומדים בלימודי מלונאות במכללת 'רימונים'?

מטרת הלימודים היא ההכשרה של העתודה הניהולית בבתי המלון. תוך הקנייה לבוגרים ידע רחב ומקצועי בתחומים המרכזיים הקשורים לניהול המקיף של המלון, כדי שבוגר הקורס יוכל לעבוד ולפקח על מגוון רחב ש תפקידים במלון. להלן הנושאים שתלמדו במסגרת הקורס:

  • תחום מזון ומשקאות: מסעדנות, אמנות הבישול, תורת התפריט, תזונה ותברואה, מושגי יסוד ביהדות, תורת המוזגות, תורת היין, ביקורת מזון ומשקעות וניהול והפקת אירועים.
  • לימודים כלליים: מבוא למלונאות ותיירות, אנגלית מקצועית, איכות השירות, יישמו מחשב, תקשורת בינאישית, הרצאות אורחים ומומחים, משאבי אנוש והדרכת עובדים, תחזוקה, יסודות הניהול, סיורים מקצועיים, יזמות עסקית, פרויקט גמר והצגה עצמית.
  • לימודי אגף חדרים: פקידות קבלה, ניהול המשק של המלון, מודיעין והזמנות, חשבונאות וקופאות, מערכות לוגיסטיות ואחזקה, בטחון ובטיחות ולימודי טקסטיל.

 

 

מהם תנאי הקבלה לקורס?

כדי להתקבל ללימודי מלונאות במכללת רימונים תצטרכו להיות בני 20 לפחות, בעלי 12 שנות לימוד עם בגרות מלאה או חלקית הכוללת 2 יחידות בהבעה, ו-3 יחידות באנגלית, שליטה בשפה העברית והאנגלית ברמת הבגרות, מעבר מבחן קבלה ומבחן באנגלית, עולים חדשים חייבים להיות אחרי הכשרה של אולפן ב', או לחלופין שליטה טובה מאוד בשפה העברית.

איזה תעודות תקבלו בסיום ההכשרה?

לאחר השלמת הלימודים בהצלחה תקבלו שתי תעודות: תעודת 'מנהל מלונאות', תעודה מקצועית מטעם משרד העבודה, ותעודת 'מנהל מלונאי בכיר', תעודה מטעם משרד התיירות. תעודות אלו יאפשרו לכם להשתלב במגוון תפקידים במשק, אך גם בלי התעודות, תוכלו להשתלב בעבודות רבות כבר במהלך הלימודים תוך הצגה של התעודה לאחר סיום הללימודים.

האם יש לימודי המשך?

בהחלט, אם תרצו להמשיך ללימודים אקדמאיים זה לגמרי אפשרי. בוגרים של מסלול 'מנהל מלונאות' יוכלו להמשיך ללמוד לתואר B.A בתיירות ומלונאות במכללת כנרת אשר ממוקמת בעמק הירדן. בוגרי הקורס יקבלו הכרה של 30 נקודות זכות, זאת בכפוף לשיקולים של מכללת כנרת.  כמו כן, חשוב שתדעו שהלימודים מוכרים לקרן פיקדון לחיילים משוחררים.

בשורה התחתונה,

הלימודים במכללת רימונים מעניקים להם הכשרה מקצועית אשר תאפשר לכם לעבוד במקצוע מעניין ומתגמל במיוחד. מדובר בהכשרה שהיא פשוט חובה, במיוחד אם אתם רוצים להתקדם ולא להיתקע במקום. בכל הקשור ללימודי מלונאות, אם אתם באמת רוצים לנהל מלון, אתם פשוט חייבים להביא עמכם את הכלים המקצועיים והמעשיים הנכונים, אחרת לא תוכלו לנהל מלון. ניהול של מלון כרוך בפרמטרים רבים, ביניהם הענקת שירות ללקוחות המלון, פתרון בעיות, ניהול עובדים ועוד. אין סיכוי שתלמדו לבד כיצד לעשות זאת, לכן חשוב שתלמדו את הסוגיות הללו באופן מקצועי.