ממשיכים להכניס כסף גם בזמן החופשה בים במלח: שיטת דרופשיפינג היא הכנסה פאסיבית שכדאי להכיר

  • מחבר:
  • קטגוריה:Blog
You are currently viewing ממשיכים להכניס כסף גם בזמן החופשה בים במלח: שיטת דרופשיפינג היא הכנסה פאסיבית שכדאי להכיר

הכנסה פאסיבית הוא מונח שרובנו שמענו עליו. ייתכן ששמעתם מסביבו גם מונחים מסתוריים כגון "דרופשיפינג". בנושאים אלה, גלום פוטנציאל להרוויח ממקור נוסף ואפילו להרוויח באופן אוטומטי ("פאסיבי"). כן, ניתן עקרונית לצוף בים המלח בנחת ובמקביל, הנכס הדיגיטלי שלכם יעבוד עבורכם בשיטת הדרופשיפינג וייצר עבורכם הכנסות. למי זה מתאים? למה חשוב לקחת קורס בנושא זה? מה עוד חיוני שתדעו על נושא הדרופשיפינג מראש? בואו נעבור על הדברים מנקודת מבט מעשית:

דרופשיפינג במבט על – במה מדובר?

מסחר מקוון, הוא פעילות בולטת וחשובה במסגרת האופנים השונים, שבהם ניתן לייצר רווחים מרשת האינטרנט. האלמנט הידוע והבולט ביותר בנושא זה, הוא כנראה אתר מסחר אלקטרוני. בין אם זה אתר שלכם או עמוד שלכם ("חנות") באתר כללי כמו אמזון. מסביב לתחום זה, התפתחו עם הזמן טכניקות רבות, גישות שונות ועוד, ש”דרופשיפינג” הוא בין המונחים הבולטים בהם. Dropshipping הוא בתמצית, שיטה שבה מבצעים מסחר דרך האינטרנט, אך לא מחזיקים אצלכם פיזית את מלאי הסחורה. בכדי להבין זאת לעומק, כדאי לקחת קורס דרופשיפינג איכותי. עקרונית, מדובר על תהליך כזה: לקוח רוכש מכם מוצר. רק בתגובה לכך, אתם רוכשים את המוצר מהספק שלכם והספק מעביר את המוצר שרכשתם, ישירות ללקוח שלכם. המשמעות לכך, היא שאתם לא מחזיקים במלאי ולא עוסקים במשלוחים! כמו כן, אין צורך להשקיע כסף מראש ברכישת מוצרים ואחסונם, אלא מוציאים כסף רק כאשר הלקוח הזמין מכם. משמע, רק לאחר שהלקוח כבר שילם לכם. כל זאת, מקל ומפשט את תזרים המזומנים שלכם.

למי זה מתאים?

דרופשיפינג הוא נושא, שרלוונטי רק למי שמתכוון להרוויח ממסחר אלקטרוני. כלומר, לפני הכול, דרופשיפינג הוא לא דבר בפני עצמו, אלא הרחבה של פעילותכם במסחר אלקטרוני. הנושא בכללו, דורש שליטה טובה בפלטפורמת המסחר שבה החלטתם לפעול (למשל אמזון), במסחר בכלל, באנגלית ועוד. תוכלו לבדוק את הנושא של מסחר אלקטרוני בכלל ולהבין יותר לעומק, מה הדרישות להצלחה בכך. דרופשיפינג אפילו מעלה את הרף מהיבטים מסוימים של נקודות אלה. הרי תזדקקו לאינטראקציה רבה יותר עם ספקים, למשל בכדי לברר עיכובים שונים שנוצרו במשלוחים. דרופשיפינג יפשט את העניינים, אם הכול יעבוד חלק. אבל האם הכול בחיים עובד חלק? ניתן לומר בוודאות, שלא לאורך זמן!

 

 

פוטנציאל הרווח

במסחר מקוון יש פוטנציאל רווח לא קטן. ואכן, זהו תחום בולט במיוחד, במסגרת האפשרויות להרוויח מרשת האינטרנט. דרופשיפינג מהווה טכניקה מתקדמת במסגרת זו, אשר עשויה לספק יתרונות כספיים נוספים. עם זאת, האם וכמה תרוויחו בפועל, תלוי בכם. בהחלט לא מדובר על עבודה קלה או על רווח מובטח. מסחר אלקטרוני הוא תחום מורכב שצריך ללמוד ולהשקיע בו, לרכוש ניסיון ולהשתפר. דרופשיפינג אמנם מאפשר להפיק מכך יותר, אם מיישמים זאת בצורה חכמה. אך דרופשיפינג גם מוסיף אלמנט של מורכבות, מבחינת הידע הדרוש. כך שפשוט זה לא.

עוד על חשיבות הקורס

מאחר שמדובר בטכניקה מיוחדת (דרופשיפינג) בנושא שהוא בעצמו מורכב ומיוחד (מסחר אלקטרוני), יש לקורס מקצועי חשיבות רבה. מוטב להתחיל מעמדה, שבה אתם יודעים היטב מה אתם עושים. לפחות ברמה התיאורטית ובתרגול רב "על יבש".

לסיכום

לכל מי שמתעניין ביצירת הכנסה פאסיבית או בכלל בהכנסה מהאינטרנט, כדאי להכיר את תחום הדרופשיפינג.